Iwona Kurowska wrzesień 2019

Ciekawe tematy z Garwolina

Postęp prac na S17 między Garwolinem a granicą województw (wideo)

Dodano:
garwolin - Postęp prac na S17 między Garwolinem a granicą województw (wideo)

S17 pomiędzy Garwolinem i granicą z woj. lubelskim jest niemal ukończona. Pozostała jeszcze kosmetyka terenu, uzupełnienie oznakowania poziomego, a po przełożeniu ruchu na trasę główną dokończenie dróg serwisowych z których obecnie korzystają kierowcy. Na trzech filmikach Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przedstawia jak wygląda aktualny stan prac na odcinku między Garwolinem a obwodnicą Gończyc, na obwodnicy Gończyc i na odcinku między Gończycami a granicą województw.

S17 pomiędzy Garwolinem i granicą z woj. lubelskim jest niemal ukończona. Pozostała jeszcze kosmetyka terenu, uzupełnienie oznakowania poziomego, a po przełożeniu ruchu na trasę główną dokończenie dróg serwisowych z których obecnie korzystają kierowcy.
- Najważniejszą rzeczą jest uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Dopiero wtedy skorzystamy z trasy w pełnym zakresie. Wraz z oddaniem ponad 25-kilometrowego odcinka realizowanego przez firmę Budimex do ruchu zostanie udostępniony kilkukilometrowy fragment budowany przez firmę Porr, od granicy województw do węzła Ryki Północ – mówi Krzysztof Nalewajko z lubelskiego oddziału GDDKiA.

Zdjęcia: Krzysztof Nalewajko

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.