KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

100 lat pani Genowefy Zowczak z gminy Wilga

Dodano:
garwolin - 100 lat pani Genowefy Zowczak z gminy Wilga

Jubileusze 100 - lecia urodzin są wyjątkowe. Nie tylko dla najbliższej rodziny, ale także dla całej społeczności lokalnej. Pani Genowefa Zowczak, obecnie przebywająca w Ośrodku Rehabilitacyjnym NZOZ Medi - System Ostrowia w niedzielę 26 maja 2019 r. obchodziła setną rocznicę swoich urodzin. Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem, zachowała radość życia, interesuje się polityką i wydarzeniami na świecie.

Pani Genowefa Zowczak, obecnie przebywająca w Ośrodku Rehabilitacyjnym NZOZ Medi – System Ostrowia w niedzielę 26 maja 2019 r. obchodziła setną rocznicę swoich urodzin. Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem, zachowała radość życia, interesuje się polityką i wydarzeniami na świecie.

Dzień uroczystych obchodów rozpoczął się uroczystą mszą świętą, którą sprawował ks. Gabriel Mazurek. Podczas mszy św. dziękowano Bogu za tak długie lata życia Pani Genowefy, prosząc jednocześnie o łaskę zdrowia na kolejne.

Na jubileusz przybyła licznie zgromadzona rodzina, wójt gminy Górzno Waldemar Sabak, wójt gminy Wilga, wójt gminy Wilga Bogumiła Głaszczka, przedstawiciel PT KRUS w Garwolinie Piotr Wysocki oraz dyrektor Ośrodka Medi – System Ostrowia Renata Mazur.

REKLAMA:


Na ręce jubilatki wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności wójt gminy Górzno Waldemar Sabak przekazał pamiątkowy dyplom, kosz z kwiatami oraz upominek. Przedstawiciel PT KRUS w Garwolinie Piotr Wysocki przekazał kwiaty oraz list gratulacyjny wraz z zawiadomieniem o przyznaniu comiesięcznego dodatkowego świadczenia emerytalnego.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.