KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

I Garwoliński Maraton Fotograficzny - bez biegania

Dodano:
garwolin - I Garwoliński Maraton Fotograficzny - bez biegania

Tylko 6 zdjęć w aż 2 godziny. Wszystko podczas tegorocznych Dni Garwolina. To będzie maraton, w którym nie chodzi o bieganie, a o bystre oko, wytrwałość i kreatywność.
Lubisz robić zdjęcia? Weź udział w I Garwolińskim Maratonie Fotograficznym.

- Zależy nam na dobrej zabawie z nutką samodyscypliny i pokonywaniu własnych słabości. W czasie 2 godzin zostaniesz poproszony o wykonanie 6 zdjęć. W tym czasie trzeba będzie wykazać się kreatywnością, spokojem i wizją, by ostatecznie powstało 6 dobrych zdjęć – podkreślają organizatorzy I Garwolińskiego Maratonu Fotograficznego.

Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca, podczas tegorocznych Dni Garwolina. Uczestnicy o godzinie 10:00 spotkają się w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie by się zarejestrować i wziąć udział w spotkaniu wprowadzającym w maraton. Od godziny 11:00 do 13:00 maratończycy będą „biegać” z aparatem w samym sercu wydarzeń, ale nie o bieganie w tym maratonie chodzi.

REKLAMA:


- 6 zdjęć w 2 godziny, a więc z jednej strony jest to wysiłek polegający na łamaniu przyzwyczajeń, które mocno wkradły się w życie, wykonywania zdjęć bez przemyśleń,  często idące w ilość, a nie zawsze w jakość. A z drugiej strony jest to walka z czasem. Umiejętne dysponowanie czasem, koncentrowanie się na obserwacji i świadomym wykonaniu zdjęcia. Te obserwacje i spostrzeżenia zostaną zapisane w formę opowieści do pokazania w zestawieniu wykonanych w ten sposób tylko 6 zdjęć. Każdy z uczestników musi się wykazać kreatywnością, spokojem i wizją. Tematem zdjęć jest własna interpretacja i opowieść z obchodów Dni Garwolina w narzuconym  czasie ich realizacji – mówi Dariusz Szubiński, pomysłodawca maratonu.

Konkurs adresowany jest do fotografów - pasjonatów, zaawansowanych fotografów i amatorów.

Organizatorami wydarzenia są Galeria Garwolińska Grupa Fotograficzna oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na:
https://www.facebook.com/GaleriaGGF


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.