Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

Wypadki w Żelechowie i Łąkach

Dodano:
garwolin - Wypadki w Żelechowie i Łąkach

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 2 wypadki i 34 kolizje drogowe. Do przykrych zdarzeń doszło w Żelechowie i Łąkach. Apelujemy o ostrożność i rozsądek.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Żelechowie na skrzyżowaniu ulic Długa/Szkolna w dniu 3 czerwca około godziny 12:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 36-letni mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym marki Renault Midlum nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Toyota Avensis, którym kierował 36-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała niezagrażających życiu doznała 8-letnia pasażerka pojazdu osobowego i została przetransportowana do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Łąki w dniu 5 czerwca około godziny 18. 00. 91-letnia kobieta stojąca na drodze straciła równowagę upadając pod omijający ją ciągnik rolniczy Ursus, którym kierował 20-letni mężczyzna. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.