Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

Policjanci zatrzymali 3 prawa jazdy za alkohol i prędkość

Dodano:
garwolin - Policjanci zatrzymali 3 prawa jazdy za alkohol i prędkość

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 5 praw jazdy.

9 czerwca w Gończycach policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 2 osoby straciły prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą praw jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.