KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Bawili się na Pikniku i pomagali Karolkowi

Dodano:
garwolin - Bawili się na Pikniku i pomagali Karolkowi

W niedzielę 9 czerwca na placu przy szkole w Starym Pilczynie odbył się Piknik Charytatywny dla Karolka. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na rehabilitację chłopca, który cierpi na dystrofię mięśniową.

Karolek Szaniawski jest wesołym i mądrym chłopcem, który cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne’a, która powoduje zanik mięśni. Dzięki rehabilitacji Karolek nadal jest samodzielny. Pieniądze zebrane podczas niedzielnego wydarzenia zostaną przeznaczone na dalszą rehabilitację chłopca.

Pogoda w niedzielę nie rozpieszczała, ale i tak ,jak na te trudne warunki wielu mieszkańców gminy Łaskarzew i okolic zebrało się na placu przy szkole w Starym Pilczynie, by pomóc Karolkowi.

W programie wydarzenia nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych, jak: dmuchańce, malowanie twarzy, kącik fryzjerski, loteria fantowa, wyroby swojskie, lody, ciasto domowe, napoje gorące i zimne.

REKLAMA:


Jak zwykle na tego rodzaju imprezach ważnym punktem były licytacje. Najdrożej sprzedanym gadżetem była koszulka z podpisami skoczków narciarskich – 1100zł.

Oprawę muzyczną pikniku zapewnił DJ Emdzi. O zabawę taneczną zadbał zespół Activ, a gwiazdą wieczoru był zespół Vegas. Pokaz sztucznych ogni przygotował youtuber Machony.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 88

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.