Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

W Łaskarzewie też nieznajomy z mercedesa zaczepiał nieletnią

Dodano:
garwolin - W Łaskarzewie też nieznajomy z mercedesa zaczepiał nieletnią

Po publikacji tekstu na Kuriergarwolinski.pl, o zdarzeniu z 10 czerwca w Garwolinie, zadzwonił do nas Czytelnik i poinformował, że 25 maja w Łaskarzewie jego córka, również była zaczepiania przez nieznajomego mężczyznę z mercedesa. 27 maja sprawa została zgłoszona na policję.

O zdarzeniu z Garwolin czytaj TUTAJ.


- Moja 14 -letnia córka w sobotę 25 maja około godziny 21.20, również była zaczepiania przez nieznajomego mężczyznę o śniadej karnacji, który jeździł czarnym mercedesem. On to robił w sposób bardzo agresywny. Mówił do niej: „Chodź, chodź wsiadaj”. Gdy mu powiedziała, że nie wsiądzie i zadzwoni na policję, nie zraził się tym i krzyczał głośniej, żeby wsiadła. Córka uciekła. Na następny dzień córka znów zobaczyła pojazd i spisała numery. 27 maja w poniedziałek pojechałem z córką na posterunek policji w Łaskarzewie i złożyliśmy zeznania. Nie wiem na jakim etapie jest ta sprawa –
informuje nas mieszkaniec Łaskarzewa.

O sprawię dopytamy rzecznika KPP w Garwolinie Marka Kapustę.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

do szkoły (, #IP aaaf9c18e3) Odpowiedz

W Łaskarzewie też nieznajomy z mercedesa zaczepiał nieletnią - czy macie w redakcji kogoś kto poprawia Wasze błędy stylistyczne ?