KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Jak nie czytam, jak czytam

Dodano:
garwolin - Jak nie czytam, jak czytam

Już po raz kolejny, 7 czerwca 2019 roku ZS. Im Stanisława Staszica w Miętnem przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, której celem jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z relaksem, czasem wolnym , rozrywką.

O godzinie 10.00 wszyscy uczniowie, nauczyciele i pozostali pracownicy, każdy że swoją książką, wyszli przed budynek szkoły. Spotkali się w plenerze przed szkołą, wygodnie usiedli na trawniku i przystąpili do czytania przyniesionych książek. Po dwudziestu minutach intensywnego czytania, każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek. W przedsięwzięciu wzięło udział około 410 osób.

Akcję „Jak nie czytam jak czytam” młodzież odebrała bardzo pozytywnie.

Mariola Bogielska

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 14

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.