KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Piknik Militarny 23 czerwca w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Piknik Militarny 23 czerwca w Garwolinie

Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki, wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska oraz wojskowy komendant uzupełnień ppłk Sławomir Głowiński serdecznie zapraszają na Piknik Militarny, który odbędzie się w niedzielę 23 czerwca przed siedziba starostwa powiatowego w Garwolinie.

Piknik rozpocznie się o godzinie 14.00.  Podczas pikniku odbędzie się prezentacja pojazdów i sprzętu wojskowego. Zobaczyć m.in. czołg "Leopard", kołowy transporter opancerzony "Rosomak", haubicę samobieżną SH KRAB, moździerz samobieżny "Rak" oraz zdolna do przerzutu stacja radiolokacyjna "Soła".

Ponadto organizatorzy przygotują wiele atrakcji dla uczestników wydarzenia.

Szczegóły na plakacie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

super (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

ciekawe czy za tę głupotę to pisiakom płacą czy jest w gratisie? mają tyle terenów w tej tzw. strefie aktywności to ściągają kilkunastotonowy złom lejący olejem na nowa kostkę.

bedok (, #IP fe8b98f9d4) Odpowiedz

wspieram bedoka i życzę i rozumu mieszkańcom Garwolina.

bedok anty pis (, #IP 245ce7c50f) Odpowiedz

Oczywiście zapomniano dodac że będą także najnowocześniejsze na świecie ,które posiada tylko polska armia śmigłowce niewidzialne zakupione przez naszego wspaniałego Antoniego niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica Maciarewicza mamy sie czym pochwalić

CIA (, #IP 4361718d08) Odpowiedz

Amen Bracie!

(, #IP 065e9ba0ed) Odpowiedz

A ty swoje. Ile można ćwierć mózgu.

bedok anty pis (, #IP c2679e9dd3) Odpowiedz

masz jakiś problem chłopczyku/ dziewczynko???

(, #IP b4da04c504) Odpowiedz

Ty z pewnością masz problemy z głową