KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Próbował zgwałcić sąsiadkę. Odpowie przed sądem

Dodano:
garwolin - Próbował zgwałcić sąsiadkę. Odpowie przed sądem

6 czerwca w gminie Trojanów, 30-letni mężczyzna usiłował zgwałcić 34-letnią sąsiadkę. Sąd zastosował wobec agresora środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

- Prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie usiłowania gwałtu na mieszkance gminy Trojanów. 6 czerwca 30-letni mężczyzna usiłował zgwałcić swoją 34-letnią sąsiadkę, przed jej domem. Tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany przez policję. Sąd zastosował na wniosek prokuratora środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najprawdopodobniej zostanie poddany badaniu przez biegłych psychiatrów i biegłego seksuologa. Postępowanie wyjaśni też, czy w chwili popełniania przestępstwa był nietrzeźwy lub pod wpływem  substancji psychoaktywnych - mówi zastępca prokuratora rejonowego w Garwolinie Marcin Ignasiak.

W trakcie zatrzymania 30-latek naruszył nietykalność cielesną policjanta. Za ten czyn prawdopodobnie również odpowie przed sądem.
- Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie - mówi asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

oto święte słowa (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

a gwałty odpowiedzialne są kobiety, a za pedofilię dzieci. Aha, żeby nie było to tamto - autorem tych słów (2013r) jest polski arcybiskup. gwałtów nie ma wiele, a ciąży z gwałtów jeszcze mniej, bo stres chroni przed zapłodnieniem - to słowa kolejnego hierarchy (2016). Cytaty ze stron internetowych.