KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Dzień Rodziny w Bajkowej Krainie

Dodano:
garwolin - Dzień Rodziny w Bajkowej Krainie

W upalny, czerwcowy piątek 7 czerwca społeczność Publicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina” w Sulbinach obchodziła ważne dla każdej rodziny święto. W przygotowania do tego wydarzenia już od dawna zaangażowani byli zarówno pracownicy, jak i rodzice przedszkolaków. To właśnie dzięki nim, dzieci mogły korzystać z wielu wspaniałych atrakcji.

Dzień Rodziny rozpoczęły przedszkolaki, które zaprezentowały gościom swoje talenty muzyczne i recytatorskie. Następnie po pokazie zumby w wykonaniu mamy Ali i jednocześnie instruktorki fitness, przedszkolaki pod opieką swoich bliskich wyszły do przedszkolnego ogrodu, gdzie zaczęła się prawdziwa zabawa.

Ogromnym powodzeniem cieszyły się jak co roku dmuchańce i pluszowe koniki. Panie pomoce i nauczycielki zorganizowały dla przedszkolaków kąciki tematyczne, gdzie dzieci mogły otrzymać skręcone z balonów zwierzątka, ucharakteryzować się na wybranego bohatera z bajki, pod opieką dorosłych wykonać liczne doświadczenia chemiczne oraz gniotka z mąki ziemniaczanej i balonika.

REKLAMA:


Na głodomorów czekały przekąski z grilla oraz ciasta i owoce przygotowane przez rodziców. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia można było zrobić zdjęcie w wyposażonej w wiele ciekawych gadżetów fotobudce, która cieszyła się dużym powodzeniem. Tłem zabaw i harców była trafiająca w gust dzieci i dorosłych muzyka puszczana z głośników przez profesjonalnego DJ.  Podobnie jak w roku ubiegłym, odbyła się loteria fantowa, na potrzeby której Rada Rodziców pozyskała bardzo liczne i atrakcyjne nagrody. Dochód z loterii, który przeszedł najśmielsze oczekiwania pracowników przedszkola, zostanie przeznaczony na doposażenie placówki w sprzęt multimedialny do sal.

- Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego pięknego dnia. Największą nagrodą i podziękowaniem zawsze jest uśmiech na twarzy dziecka i to udało nam się osiągnąć – mówią zgodnie nauczyciele.

Anna Egert-Bąk, opr. AS
zdjęcie: PP Sulbiny

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 118

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.