KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Zdjęcia z koncertu zespołu Wilki

Dodano:
garwolin - Zdjęcia z koncertu zespołu Wilki

W niedzielę 16 czerwca na zakończenie Dni Garwolina wystąpił zespół Wilki. Dla mieszkańców Garwolina koncert gwiazdy wieczoru był szczególny, ponieważ gitarzystą Wilków jest pochodzący ze stolicy powiatu Maciej Gładysz.

Koncert zespołu Wilki zakończył dwudniowe święto miasta Garwolin. Zanim muzycy zagrali koncert, Maciej Gładysz odebrał z rąk burmistrz miasta Garwolina Marzeny Świeczak i wicemarszałek województwa mazowieckiego Janiny Ewy Orzełowskiej statuetkę – gawrona, będącą wyrazem wdzięczności za promowanie miasta i województwa mazowieckiego w całej Polsce.

Artyści zaprezentowali swoje największe hity, ale również kompozycje z nowej płyty.

Więcej niebawem.


Wiecej zdjęć można znaleźć na naszym Facebooku i w galerii poniżej.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 86

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

re (, #IP 2fbee3c41a) Odpowiedz

Patrzcie tutaj - goingapp.pl/evt/2164447/wilki-niebieska-trasa-wroclaw Ktoś się wybiera? Nie kojarzę nawet, kiedy ostatni raz byliśmy na Wilkach, a swego czasu to był jeden z moich ulubionych zespołów. Może nie mieli wielu super piosenek, ale na ich imprezach zawsze był klimat ;-)

Kolor włosów (, #IP bedabfaa22) Odpowiedz

Ta pani w blond kolorze nawet zdania nie potrafi powiedzieć prawidłowo ,wychodzi bredzi że aż słuchać się nie da .Dramat.

statuetki (, #IP 1991446f7b) Odpowiedz

Tego czarnego ptaka to wstyd wziąć do ręki. Ja bym takiej nagrody nie przyjął bo to żaden powód do dumy a wręcz przeciwnie.