KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Śmierć motocyklisty w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przez kierującą osobowym VW

Dodano:
garwolin - Śmierć motocyklisty w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przez kierującą osobowym VW

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Gocław na drodze krajowej nr 17 w dniu 16 czerwca około godziny 15:20. W wyniku zderzenie motocykla z samochodem osobowym, na miejscu zginął kierujący jednośladem.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 31-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki VW wykonująca manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motocyklistą. W wyniku zdarzenia 29-letni kierowca Hondy doznał obrażeń ciała, które skutkowały śmiercią. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

Zdjęcie z archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 3786772257) Odpowiedz

Ciekawe z jaką prędkością jechał motocyklista?

Brak zasad (, #IP d0e55b5086) Odpowiedz

Śmierć śmiercią ale nie powinno typa tam być. Wina obojga.

kierowca golfa (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

yhyyy, wina Tuska - jak zwykle zresztą.

(, #IP 7ac8478fe9) Odpowiedz

a moze jej nie powinno tam byc?

To nie wina dziewczyny (, #IP 2fcac27cc6) Odpowiedz

Ona skręcała do własnego domu. Niedaleko jest górka. Motocyklista musial niezle zapierniczac i pewnie raptem wylonil sie zza gorki. Jechal ścigaczem, wiec wiadomo, ze tacy wolno nie keżdza. Dosatkowo nie mial uprawnien na motor, to tez o czyms swiadczy.

(, #IP 0dec9a3c9f) Odpowiedz

Jeżeli ktoś nie zna faktów to proszę nie pisać nieprawdziwych informacji. Ta dziewczyna nie skręcała do swojego domu.

(, #IP 1b8ef504e2) Odpowiedz

Przeciez skrecala i dlatego nie ustapila pierwszenstwa, tak jest przeciez nawet w artykule (?). Jesli znasz fakty to powiedz z jaka predkoscia jechal motocyklista w dodatku bez uprawnien?