KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

ULKS Mazowsze Miętne na turnieju w Hiszpanii

Dodano:
garwolin - ULKS Mazowsze Miętne na turnieju w Hiszpanii

Wczoraj rozpoczął się Mediterraneo Summer Cup, w którym udział bierze drużyna ULKS „Mazowsze” Miętne. Zawodnicy z rocznika 2004/2005 prowadzeni przez Janusza Kowalskiego rozegrają łącznie 6 meczów.

Drużyna z Miętnego już po raz drugi bierze udział w katalońskim turnieju. W 2012 roku zawodnicy „Mazowsza” zwyciężyli turniej „Copa Catalunya”. - Przyjechaliśmy na turniej do Hiszpanii w 15. rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Chcemy podkreślić, że jesteśmy Europejczykami i gramy na europejskim poziomie - mówi Janusz Kowalski.

Zawodnicy Mazowsza dziękują wszystkim sponsorom, dzięki którym możliwy był wyjazd do Hiszpanii. Szczególne podziękowania kierują do: Zarządu Powiatu Garwolińskiego ze starostą Mirosławem Walickim i wicestarostą Iwoną Kurowską na czele, wójta gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka, Piotra Mikulskiego i pracowników Pepek Sport oraz Janusza Wołoszki i jego kierowców.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 16

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

komar (, #IP 8d4c16a3d7) Odpowiedz

To jest nagroda dla Kuby za rozwieszanie plakatów w kampanii wyborczej do PE.

Kami (, #IP f8e2d6cf77) Odpowiedz

Ej! Koledzy, a co za różnica kto gdzie pracuje i z kim wyjeżdża? W głowach już Wam się poprzekręcało od tej temperatury

Wikidajło (, #IP aecee9f7ed) Odpowiedz

A może ktoś wytłumaczy, co robi na wycieczce celebryta ze starostwa Kuba500plus i kto sfinansował jego wyjazd.

(, #IP eb22a73c79) Odpowiedz

Kuba 500+ ze starostwa załapał się na darmową wycieczkę Prawo i Sprawiedliwość ludzie włączcie myślenie wreszcie .