Rozrywka | Kultura Garwolin

Niezwykła nocka w przedszkolu w Michałówce

Dodano:
garwolin - Niezwykła nocka w przedszkolu w Michałówce

Czy zastanawialiście się może kiedyś, jak wygląda przedszkole nocą? Otóż, właśnie Leśne Skrzaty już wiedzą, ponieważ dostąpiły takiej niesamowitej okazji nocując w swoim przedszkolu.

Sleepover Party zostało zorganizowane z 7 na 8 czerwca br. przez Centrum Helen Doron w Garwolinie wraz z Publicznym Przedszkolem Leśne Skrzaty w Michałówce.

Podczas nocowanki wiele się działo i w programie znalazły się następujące  atrakcje: lekcje języka angielskiego metodą Helen Doron; zajęcia taneczne prowadzone przez panią Paulinę, w trakcie których przedszkolaki chwaliły się swoimi tanecznymi umiejętnościami; zajęcia plastyczne prowadzone przez panią Magdalenę, dzięki którym dzieci rozwijały inwencję twórczą i kreatywność, zaś pokazy chemiczno – fizyczne zadowoliły dziecięcą ciekawość. Z kolei wieczorem odbyła się zabawa w podchody na placu.

Przedszkolaki mogły również poczuć się jak w prawdziwym kinie podczas seansu filmowego o przygodach Robinsona Crusoe.

REKLAMA:


Niezwykłym gościem, który odwiedził dzieci na Sleepover Party, był Kangur Helen Doron, który rozmawiał z dziećmi w języku angielskim.
Słodkie usypanie nastąpiło przy relaksacyjnej muzyce.

To niecodzienne wydarzenie i atrakcje pozwoliły przedszkolakom przeżyć niezwykłą przygodę i zabawę oraz dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Sleepover Party na długo pozostanie w pamięci dzieci.


oprac. S.Pytlarczyk
zdjęcia: PP Leśne Skrzaty
 

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 26

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.