KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Dwa duże jubileusze w Miętnem

Dodano:
garwolin - Dwa duże jubileusze w Miętnem

5 października 2019 Zespół Szkół w Miętnem będzie świętował dwa jubileusze: 95. rocznicę powstania szkoły oraz 35. rocznicę Obrony Krzyża.

Przypomnijmy, że szkoła w Miętnem jest jedną z najstarszych w powiecie oraz jedną z najstarszych szkół rolniczych w Polsce, otwartą 4 maja 1924 roku przez ówczesnego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Stanisława Wojciechowskiego. W tym roku szkoła powróciła do starego logo – domku z kłosem – który przez dziesiątki lat był jej znakiem rozpoznawczym.

Uroczystości jubileuszowe zaplanowano na 5 października 2019 roku.  Przewidziano tradycyjny bal absolwentów, spotkanie z wychowawcami, mszę świętą oraz wmurowanie tablicy upamiętniającej, zmarłą niedawno Bogumiłę Szeląg, wieloletnią dyrektor szkoły.

- Już dziś zapraszamy naszych absolwentów. Zarezerwujcie w swoich kalendarzach 5 października na spotkanie z kolegami ze szkolnej ławy i waszymi wychowawcami. Na stronie mietne.edu.pl oraz na szkolnym Facebooku będziemy zamieszczać w najbliższym czasie informacje dotyczące harmonogramu uroczystości jubileuszowych – mówi dyrektor ZS w Miętnem Lilla Nawrocka.


REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP fe07eac037) Odpowiedz

Bardzo fajna szkoła i nauczyciele.