KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zmiana organizacji ruchu na czas Pikniku Militarnego

Dodano:
garwolin - Zmiana organizacji ruchu na czas Pikniku Militarnego

Już w najbliższą niedzielę mieszkańcy powiatu garwolińskiego będą mogli wziąć udział w Pikniku Militarnym, który odbędzie się na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego. W tym dniu będą utrudnieniach w ruchu na ul. Mazowieckiej, która w godzinach od 9.00 do 21.00 będzie nieprzejezdna. Zobacz mapkę informującą o objazdach.

W programie pikniku znalazło się wiele atrakcji. Uczestnicy wydarzenia zobaczą przejazd pojazdów i sprzętu wojskowego. Zobaczyć będzie można m.in. czołg Leopard, kołowy transporter opancerzony Rosomak, haubicę samobieżną RAK i zdolną do przerzutu stację radiolokacyjną SOŁA.

Oddział specjalny żandarmerii wojskowej zaprezentuje dynamiczne wyszkolenie. W programie także: pokaz musztry wojskowej i sztuk walki, pokaz działania robota oraz detektora metali, żołnierski poczęstunek, koncert Orkiestry Wojskowej z Dęblina.

Patronat nad wydarzeniem objął minister obrony narodowej i wojewoda mazowiecki.

Kliknij w mapkę prawym przyciskiem myszy aby powiększyć.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

mieszkaniec (, #IP fe8b98f9d4) Odpowiedz

Komu i czemu ma służyć ten Piknik. Żenada.

KOmu? (, #IP 77d1a8e803) Odpowiedz

Ludziom!!!

(, #IP 09b8253650) Odpowiedz

Wolał byś tęczową imprezkę z cipką na kiju?

Czyli kolejne JASEŁKA dla wyznawców PiS-lamu. (, #IP 6374cc2a5c) Odpowiedz

pytanie (, #IP 7dcec61be4) Odpowiedz

a przepraszam że zapytam gdzie będzie lądowisko dla niewidzialnych helikopterów zakupionych przez naszego Antoniego niech bedzie pochwalony Jezus Chrystusz i Maryja zawsze dziewica Maciarewicza no bo na takiej imprezie nie moze przecież ich zabraknąć przeciez jesteśmy jedynym państwem na świecie posiadającym tak nowoczesny sprzęt militarny , który dla naszego Antoniego Smoleńskiego został zaprojektowany , wyprodukowany i dostarczony do Polski

Tam (, #IP c1ff7e2b20) Odpowiedz

... gdzie ostatnio widziano po kemony ...