KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wjechała w zaparkowane samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dodano:
garwolin - Wjechała w zaparkowane samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala

21 czerwca w miejscowości Gózdek, kobieta jadąca volkswagenem najechała na dwa pojazdy zaparkowane na poboczu. Obrażeń ciała doznały dwie osoby przebywające w okolicach pojazdów.

- Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Gózdek w dniu 21 czerwca około godziny 22.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca samochodem osobowym marki VW, w wyniku niezachowania należytej ostrożności najechała na dwa pojazdy, które były zaparkowany na poboczu drogi. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby, które przebywały w okolicach pojazdów i zostały przetransportowane do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

zdjęcie poglądowe

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.