KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

11 praw jazdy zatrzymali w ubiegłym tygodniu policjanci

Dodano:
garwolin - 11 praw jazdy zatrzymali w ubiegłym tygodniu policjanci


Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 11 praw jazdy.

18 czerwca, Garwolin
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Garwolin
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował pojazdem mechanicznym, pomimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


19 czerwca, Maciejowice

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 48-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Toyota, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

Garwolin
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 8 osób straciło prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.