Rozrywka | Kultura Garwolin

Wielkie Święto Gminy Górzno

Dodano:
garwolin - Wielkie Święto Gminy Górzno

W niedzielę gmina Górzno obchodziła swoje święto. Na wydarzenie pełne muzycznych atrakcji przybyła ogromna liczba mieszkańców powiatu garwolińskiego. Gwiazdami imprezy byli tiktokerzy: Krystian Ziętkowski, Sebastian Kowalczyk i Ciapur. O zabawę muzyczną zadbali: Joker, Miły Pan, Energy Girls, Discoboys i Faster.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 12.00 Mszą św. w intencji mieszkańców w kościele parafialnym w Górznie.
Dwie godziny później na scenie rozstawionej na placu przy ulicy Dworskiej w Górznie zaprezentowały się lokalne koła gospodyń wiejskich i zespoły ludowe.

O dobry nastrój publiczności zadbali też tiktokerzy: Krystian Ziętkowski, Sebastian Kowalczyk i Ciapur.

Zabawę przy muzyce zapewnili: Miły Pan, Joker i DiscoBoys. Na scenie pojawili się także Dziku, Energuy Girls i Faster. Wydarzenie zamknęła zabawa taneczna z z zespołem Luxus.

REKLAMA:


W przerwie pomiędzy występami zostały wręczone nagrody w loterii fantowej.

Organizatorzy zadbali również o najmłodszych uczestników wydarzenia. Dzieci przez cały dzień trwania imprezy mogły skorzystać ze zjeżdżalni, basenu z piłeczkami i eurobungee.

Taka liczba atrakcji spowodowała paraliż na drogach w Górznie. Samochody w promieniu kilometra od imprezy były parkowane praktycznie wszędzie. Liczne atrakcje muzyczne sprawiły, że Święto Gminy Górzno wyglądało jak festiwal muzyczny.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 98

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

Kto to słyszał żeby śpiewać o malolatkach?