KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Chodził po torach i nie reagował na sygnały maszynisty. Mógł zginąć

Dodano:
garwolin - Chodził po torach i nie reagował na sygnały maszynisty. Mógł zginąć

20 czerwca w Jaźwinach, 26-letni mężczyzna chodził po torach i nie reagował na sygnały dźwiękowe maszynisty. 57-letni maszynista rozpoczął awaryjne hamowanie, zatrzymując pociąg. Niska prędkość pozwoliła na uniknięcie tragedii. Młody mężczyzna z urazem głowy śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

- 26-letni mieszkaniec gminy Pilawa chodził po torach. Mężczyzna nie reagował na sygnały dźwiękowe wydawane przez pociąg, idąc w jego stronę. 57-letni maszynista rozpoczął awaryjne hamowanie, zatrzymując pociąg. Niska prędkość pozwoliła na uniknięcie tragedii. Młody mężczyzna z urazem głowy śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.