Rozrywka | Kultura Garwolin

Nowe zdjęcia ze Święta Gminy Górzno

Dodano:
garwolin - Nowe zdjęcia ze Święta Gminy Górzno

W niedzielę gmina Górzno obchodziła swoje święto. Na wydarzenie pełne muzycznych atrakcji przybyła ogromna liczba mieszkańców powiatu garwolińskiego. Święto obfitowało w atrakcje dla osób w każdej grupie wiekowej. Gwiazdami imprezy byli tiktokerzy: Krystian Ziętkowski, Sebastian Kowalczyk i Ciapur. O zabawę muzyczną zadbali: Joker, Miły Pan, Energy Girls, Discoboys i Faster. Zobacz nowe zdjęcia z wydarzenia.
Zdjecia: UG Górzno

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 355

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP a5e819c17d) Odpowiedz

Na osiem godzin imprezy aż sześć przeznaczone na niezbyt wysokich lotów ,,sztukę\ polegającą głównie na obieniu hałasu. Można było ten czas i pieniądze wykorzystać w większym stopniu na promocję sztuki wartościowej i łączącej pokolenia. 3/4 imprezy dla młodzieży to trochę brak szacunku dla tych, którzy już w życiu zdążyli coś dla tej gminy zrobić...

fajny ten festyn, taki drogi (, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

Impreza ok, atrakcji nie za wiele, a które były to ceny bardzo wywindowane... szkoda :(