KurierGarwoliński.pl

Ciekawe tematy z Garwolina

Konkursy na dyrektorów szkół powiatowych rozstrzygną się do 10 lipca

Dodano:
garwolin - Konkursy na dyrektorów szkół powiatowych rozstrzygną się do 10 lipca

W dniach 9-10 lipca zostaną rozstrzygnięte konkursy na dyrektorów szkół powiatowych. Kadencje kończą się dyrektorom czterech placówek. Już dziś wiadomo, że do zmiany dojdzie w Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Lelewela w Żelechowie. Dotychczasowa dyrektor Regina Gromoł odchodzi na emeryturę.

9 lipca zostanie przeprowadzony konkurs na dyrektora Liceum im. Joachima Lelewela w Żelechowie. Wiadomo, że do konkursu nie stanie dyrektor Regina Gromoł, która w tym roku odchodzi na emeryturę. Tego samego dnia zostanie rozstrzygnięty konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie, gdzie aktualnie dyrektorem jest  Grzegorz Szymczak.

10 lipca zostanie rozstrzygnięty konkurs na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Przyłęku. Placówkę prowadzi Waldemar Kuszmierek. Również w środę dowiemy się kogo komisja konkursowe zarekomenduje staroście na dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolowie, gdzie dyrektorem jest Leszek Urawski.

zdjecie z archiwum KG: Regina Gromoł

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.