KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Pracownia językowa w Dwójce na 6 z plusem

Dodano:
garwolin - Pracownia językowa w Dwójce na 6 z plusem

Miasto Garwolin otrzymało dotację z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”, pn. „Utworzenie nowej pracowni językowej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Garwolinie” w wysokości 21 623,00 zł. Kwota wkładu własnego to 9 267,00 zł. Całkowita wartość projektu to 30 890,00 zł.

Nowoczesna pracownia to niezbędne narzędzie do podnoszenia efektywności nauczania w szkole podstawowej, mającej aspirację do bycia szkołą na miarę XXI wieku. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń sprzyja aktywizacji uczniów, zwiększa skuteczność przyswajania wiedzy oraz rozwija kompetencje kluczowe, cyfrowe i zakres wielojęzyczności.

Pracownia językowa będzie pełnić także funkcję laboratorium fonetycznego oraz zwiększy skuteczność przyswajania nowej wiedzy nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do tradycyjnego nauczania. Będzie niezastąpionym rozwiązaniem wspomagającym naukę języków obcych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.