Rozrywka | Kultura Garwolin

Pokaz młodych artystów. Warsztaty Teatru Studia Buffo - Miętne 2019

Dodano:
garwolin - Pokaz młodych artystów. Warsztaty Teatru Studia Buffo - Miętne 2019

W piątek, 5 lipca o godzinie 19.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Miętnem odbył się otwarty dla publiczności występ/pokaz w wykonaniu młodych artystów uczestniczących w warsztatach Teatru Studia Buffo Miętne 2019. Widowisko, na którym popisywały się dzieci i młodzież pierwszego turnusu było zwieńczeniem dwutygodniowej pracy na zajęciach wokalnych, tanecznych, aktorskich i akrobatycznych. Pokaz został przyjęty przez publiczność entuzjastycznie. Owacja i brawa na stojąco!

Na widowni Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, pomysłodawca warsztatów, dyrektor artystyczny Teatru Studia Buffo w Warszawie. Na scenie córka Kalinka (czwarty raz na warsztatach). Obok Wioletta Kołakowska i Tomasz Karolak, założyciel i dyrektor artystyczny Teatru iMKA w Warszawie. A wśród młodych artystów córka Lenka (czwarty raz na warsztatach).

A w sobotę 6 lipca 2019 rozpoczął się drugi turnus warsztatów. Podobnie jak pierwszy, zakończy się pokazem, który odbędzie się we czwartek, 26 lipca w tym samym miejscu.
Zapraszamy!

Zdjęcia: Andrzej Kujda, dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 18

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.