Wiadomości z Garwolina

Śmierć kierującego quadem

Dodano:
garwolin - Śmierć kierującego quadem

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę w miejscowości Wola Łaskarzewska. W wypadku śmierć poniósł 30-letni mężczyzna z powiatu garwolińskiego.


Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego, policjanci odnotowali 1 wypadek i 24 kolizje drogowe. Funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozsądek.

- Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 15 w miejscowości Wola Łaskarzewska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Quadem Yamaha, 30-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł. Czynności na miejscu zdarzenia zostały wykonane pod bezpośrednim udziałem prokuratora. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.