Rozrywka | Kultura Garwolin

Cuda motoryzacji zjechały do Garwolina

Dodano:
garwolin - Cuda motoryzacji zjechały do Garwolina

W niedzielę na garwolińskim „kwadracie” odbyła się kolejna, szósta już edycja „Tłokowiska”. Wydarzenie ściągnęło do Garwolina mnóstwo starych aut i motocykli oraz auta modyfikowane. Frekwencja, jak co roku, rekordowa.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych oprócz starych aut, na zlot mogły przyjechać auta tuningowane. Na „kwadrat” przyjechało też mnóstwo motocykli. Cała impreza była zorganizowana na zasadzie pikniku.

Jednak atrakcji nie zabrakło.  Impreza rozpoczęła się o 10.00. Godzinę później zagrał zespół The Black. Dużo wrażeń dźwiękowych zapewnili kierowcy fiatów 126p, serwując zgromadzonym efektowne strzelanie z wydechów.

Na scenie przed liczną publicznością, w trakcie całej imprez,y występowały też kolejno zespoły: Tarło, PPSD i DLB – don’t look back.

REKLAMA:


Uczestnicy zlotu mogli obejrzeć cuda motoryzacji wyprodukowane przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Na mnie największe wrażenie robiły odrestaurowane mercedesy, ale można było zatrzymać się na dłużej przy pięknych amerykańskich fordach, cadillacach i chevroletach. Pomysłowość pasjonatów motoryzacji nie zna chyba granic. Niektóre pojazdy zostały poprzerabiane na jeżdżące szafy grające. Z pewnością nie jeden kierowca był zszokowany, kiedy na drodze wyprzedził go zrywny, stuningowany Fiat 126p.

To wszystko można było zobaczyć w Garwolinie. Relację z wydarzenia przygotowała stacja TVN Turbo.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 150

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.