Ciekawe tematy z Garwolina

Konkursy na dyrektorów szkół powiatowych rozstrzygnięte

Dodano:
garwolin - Konkursy na dyrektorów szkół powiatowych rozstrzygnięte

W dniach 9 i 10 lipca odbyły się konkursy na dyrektorów szkół powiatowych. Sprawdź kto poprowadzi placówki w Żelechowie, Sobolewie i Przyłęku.

Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że do zmiany dojdzie w Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Lelewela w Żelechowie. Dotychczasowa dyrektor Regina Gromoł odchodzi na emeryturę.  Po konkursie wiemy, że komisja zarekomenduje staroście Sylwię Tomaszek na stanowisko dyrektora. Zespół Szkół w Żelechowie poprowadzi Jacek Mucha, który w konkursie pokonał dotychczasowego dyrektora Grzegorza Szymczaka.

REKLAMA:


W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolowie, jedynym kandydatem był Leszek Urawski. Dziś został rozstrzygnięty konkurs na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Przyłęku. Placówkę poprowadzi Waldemar Kuszmierek, który nie miał kontrkandydata.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.