KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Święto policji 19 lipca

Dodano:
garwolin - Święto policji 19 lipca

Komendant powiatowy policji w Garwolinie insp. Sławomir Rek oraz I zastępca komendanta powiatowego policji podkom. Dariusz Rogala serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu garwolińskiego na uroczystość obchodów Święta Policji, które odbędzie się w dniu 19 lipca 2019 roku o godzinie 14:00 na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Garwolinie. Uroczystość poprzedzona zostanie Mszą Świętą o godz. 13:00 w kościele pw. M.B. Częstochowskiej w Garwolinie.

W tym roku przypada 100. rocznica powstania Policji Państwowej. Policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu na uroczyste obchody, które rozpoczną się ogodz. 13.00 Mszą Świętą w kościele pw. M.B. Częstochowskiej w Garwolinie.

Po nabożeństwie nastąpi przemarsz policji i Orkiestry Dętej OSP Trąbki na plac przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Garwolinie, gdzie odbędzie się uroczysty apel z okazji obchodów Święta Policji.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.