KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Najprawdopodobniej Adam Wyskwar zostanie dyrektorem SP nr 2

Dodano:
garwolin - Najprawdopodobniej Adam Wyskwar zostanie dyrektorem SP nr 2

Dziś odbył się konkurs na dyrektora SP nr 2. Do konkursu zgłosiły się dwie osoby: aktualna dyrektor „Dwójki” Danuta Durys i wicedyrektor powiatowego ZS nr 2 w Garwolinie Adam Wyskwar. Nieoficjalnie wiadomo, że głosy komisji rozłożyły się po równo – 6 do 6. W tej sytuacji to organ prowadzący, czyli burmistrz miasta Garwolin może wskazać nowego dyrektora. Najprawdopodobniej poparcie uzyska Adam Wyskwar.

Wpłynęły tylko dwie kandydatury na dyrektora SP nr 2 w Garwolinie. Do konkursu zgłosili się: wicedyrektor powiatowego ZS nr 2 w w Garwolinie Adam Wyskwar i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Danuta Durys.

Dziś, 10 lipca  komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli: miasta Garwolin, kuratorium oświaty, rady rodziców, rady pedagogicznej i związków zawodowych przeprowadziła konkurs na dyrektor SP nr 2.  Nieoficjalnie wiadomo, że głosy komisji rozłożyły się po równo – 6 do 6. W tej sytuacji to organ prowadzący, czyli burmistrz miasta Garwolin może wskazać nowego dyrektora. Najprawdopodobniej poparcie uzyska Adam Wyskwar.

REKLAMA:


zdjęcie: Garwolin.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Wybory (, #IP bc8fcc6b71) Odpowiedz

Proszę o zmianę treści komentarza, którego jestem autorem z Wybory (2019-07-10 23:23, #IP f910aae877) na „ czas na zmiany” lub jego usunięcie. Nie warto się angażować na czas wyborów

(, #IP f6009fd74e) Odpowiedz

musi się coś zmienić bo do tej pory wszystko wydawało się kompletnie nieogarnięte

sam sie ogarnij (, #IP 993c224f84) Odpowiedz

Sam się ogarnij znawco

Konkret (, #IP d79247f685) Odpowiedz

Proszę wymień o jakie nieogarnięcie ci chodzi. Łatwo pisać bez konkretów.O czym to świadczy,że akurat do tej szkoły co roku przychodzi tyle dzieci spoza obwodu, że trzeba tworzyć nową klasę? Tą szkoła jest akurat bardzo zarządzana

Zmiany (, #IP 17832190cd) Odpowiedz

Weź się za rzetelną pracę to od razu się coś zmieni. Dwójka moich dzieci chodziło do tej szkoły a jedno jeszcze chodzi i mam różne doświadczenia z różnymi nauczycielami, ale akurat pani dyrektor nic nie mogę zarzucić. Profesjonalne zarządzanie szkołą, pełna empatii dla dzieci i wspierająca rodziców kiedy miałam problem z synem

Wybory (, #IP f910aae877) Odpowiedz

Oby tak rzeczywiście było. To w mojej ocenie jedna z najgorzej zarządzanych placówek oświatowych w regionie. Pani dyrektor myli zarządzanie szkołą i zespołem nauczycieli z tworzeniem własnego dworu. Mało kompetencji za to dużo agresji. Testem umiejętności było zachowanie podczas strajku.

Ekspert (, #IP 1ccb9f279a) Odpowiedz

Oby tak nie było.To w mojej ocenie jedna z najlepiej zarządzanych szkół w regionie.Świetnie zarządza swoimi ludźmi-pracownikami. Jej wadą jest to że jest zbyt wyrozumiała i miła dla tych co są zwykłymi leniami.Ma wielkie doświadczenie w zarządzaniu, jest to wspaniały nauczyciel i pedagog i rzeczywiście przeszła test podczas strajku doskonale współpracując z przewodniczącym komitetu strajkowego panem Dariuszem Winiarkiem.