KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Nowi dyrektorzy szkół w gminie Górzno

Dodano:
garwolin - Nowi dyrektorzy szkół w gminie Górzno

Od 1 wrześnie Szkołę Podstawową im. Władysława Jóźwickiego w Górznie i Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Łąkach poprowadzą nowi dyrektorzy. Maria Szczęśniak, dyrektor z SP w Górznie i Maria Owczarczyk, dyrektor SP w Łąkach odchodzą na emeryturę.

4 lipca odbył się konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Górznie im. Władysława Jóźwickiego. Do konkursu stanęło trzech kandydatów: Robert Kuźbida, Joanna Kućma i Renata Gałązka.

Komisja konkursowa najlepiej oceniła Roberta Kuźbidę, nauczyciela historii w KLO w Garwolinie i radnego miejskiego.
Dotychczasowa dyrektor Maria Szcześniak odchodzi na emeryturę.

Tego samego dnia odbył się też konkurs na dyrektora SP im. Marii Konopnickiej w Łąkach. Dotychczasowa dyrektor Maria Owczarczyk odchodzi na emeryturę a jej miejsce zamie jedyna kandydatka w konkursie Beata Borkowska, nauczycielka z SP w Łąkach.

na zdjeciu wprowadzającym: Robert Kuźbida (FB)

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

nauczyciel (, #IP 8d685ca2bb) Odpowiedz

Skończyłam KLO lata temu, w mojej subiektywnej ocenie nigdy nie nazwałabym tego człowieka dobrym nauczycielem. Tak samo jak Katolika nie nazwałabym dobrą szkołą. Swoją drogą jak teraz sprawdziłam wyniki w wyszukiwarce, to masę stron/komentarzy na temat ww. poznikało. To tylko pokazuje jak nieprawdziwym jest twierdzenie, że w internecie nic nie ginie.

uwagi co do moderacji (, #IP 8d685ca2bb) Odpowiedz

Czy nikt w Redakcji nie zauważył, że moja subiektywna opinia to pleonazm? Przecież to nie zgodne z punktem 9 Państwa regulaminu! I skąd pomysł, by zmienić mi nick z JKF na auczyciel?

To co Pan/Pani tu pisze (, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

O moderacji, to jest bujda na resorach. Adrian Stoń. Kuriergarwolinski.pl

Gratulacje (, #IP f158eefe40) Odpowiedz

Gratuluje Panie Robercie -odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku oby takich ludzi wiecej.

Gratulacje od absolwenta (, #IP 3d7f359522) Odpowiedz

Gratulacje Panie Robercie. Kto,jak nie Pan. Szkoda tylko, że w związku z tym, nie będzie Pan uczył w KLO.

Nowi (, #IP c7b4922c9a) Odpowiedz

Kto będzie dyrektorem SP w Górznie było wiadomo juz mniej wiecej od kwietnia. Napewno w dniu zakończenia roku szkolnego mówiono, że nowym dyrektorem SP będzie facet z Garwolina.

Kto to napisał? (, #IP 3d7f359522) Odpowiedz

Na pewno pisze się rozdzielenie. Mam nadzieję, że nie pisał tego nauczyciel.....