KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Ścigali się na rowerach w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej

Dodano:
garwolin - Ścigali się na rowerach w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej

W niedziele 7 lipca w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej odbyło się IV Kryterium Uliczne GSK Horyzont. Zawodnicy zostali sklasyfikowani w kilkunastu kategoriach.

W kategorii „rower dowolny chłopcy 10 lat i młodsi” najlepszy był Franio Michalik, a wśród dziewczynek najlepiej spisała się Maria Jończyk.

„Rower dowolny, chłopcy 11-15 lat” to I miejsce dla Fryderyka Węgrzyna. Karolina Kałaska była najlepsza wśród dziewczynek.

Kategorię „rower dowolny, kobiety” wygrała Anna Janisiewicz. Najlepszym panem na mecie był Piotr Mazur.

REKLAMA:


Najlepszą panią na rowerze szosowym była Kamila Przepieść. Najlepszym juniorem na mecie w kategorii „rower szosowy” był Adrian Dobrowolski. Kategorię M60 wygrał Lechosław Michalak, a kategorię M50 Tomasz Janisiewicz.

W najbardziej prestiżowych kategoriach na „szosie” M20 i M30, pierwsi na mecie byli: Radosław Prątka i Kamil Zaręba. Kategorię M40 wygrał Rafał Sabak.

Impreza odbyła się pod patronatem honorowym posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 72

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.