Wiadomości z Garwolina

Dziesięć praw jazdy odebrali policjanci

Dodano:
garwolin - Dziesięć praw jazdy odebrali policjanci

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 10 praw jazdy.


11 lipca, Sobolew
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

12 lipca, Dębówka

Policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Audi znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

REKLAMA:


13 lipca, Łaskarzew
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Fiat znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

14 lipca, Łaskarzew

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki BMW znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 7 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.
Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.