Wiadomości z Garwolina

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przyczyną dwóch wypadków

Dodano:
garwolin - Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przyczyną dwóch wypadków

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 2 wypadki i 22 kolizje drogowe. Wypadki były spowodowane nieustąpieniem pierwszeństwa przejazdu.


Zderzenie samochodu marki Volvo i motocykla Yamaha
- Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Czyszkówek w dniu 11 lipca przed godziną 13.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 69-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Volvo wyjeżdżając z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Yamaha, którym kierował 27-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu i został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia - mieszkańcy powiatu garwolińskiego - trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

REKLAMA:


Zderzenie osobowego volkswagena i motoroweru
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Garwolinie na ul. Stawki w dniu 13 lipca około godziny 18:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 19-letnia kobieta kierująca samochodem marki VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motorowerem, którym kierował 82-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu i został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia mieszkańcy powiatu garwolińskiego - trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

zdjęcie poglądowe z archiwum


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.