Rozrywka | Kultura Garwolin

14 tysięcy dla Karolka

Dodano:
garwolin - 14 tysięcy dla Karolka

Prawie 14 tysięcy złotych udało się zebrać podczas festynu charytatywnego w Lipówkach, który odbył się pod honorowym patronatem starosty powiatu garwolińskiego Mirosława Walickiego i burmistrz miasta i gminy Pilawa Albiny Łubian.

Niedzielny festyn odbył się na terenie boiska KS „Piorun” Lipówki a cały zysk z jego organizacji został przeznaczony na leczenie i rehabilitację czteroletniego Karolka Kuchny – chorego na serce mieszkańca Lipówek.

W organizacje charytatywnego przedsięwzięcia włączyło się wiele instytucji oraz pokaźna liczba przedsiębiorców z terenu powiatu garwolińskiego.

REKLAMA:


Każdy odwiedzający festyn znalazł coś dla siebie. Dla pań członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Lipowianki” uplotły wianki oraz prowadziły warsztaty ich plecenia. Dla panów przygotowane były stoiska związane m.in. z motoryzacją. Natomiast dzieci mogły korzystać z dmuchanego placu zabaw, toru przeszkód, grać w piłkę nożną czy wziąć udział w mini zawodach strażackich.

Dodatkowo na scenie odbywały się występy artystyczne w wykonaniu lokalnego kola gospodyń.

Podczas festynu udało się zebrać kwotę 13 996,49 złotych.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 17

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.