Wiadomości z Garwolina

Trwają inwestycje drogowe w mieście Garwolin

Dodano:
garwolin - Trwają inwestycje drogowe w mieście Garwolin

Wakacje to czas remontów i modernizacji dróg lokalnych. Miasto Garwolin informuje, że zakończona została przebudowa ulic: Bocznej i Bekierskiej, zaś ulica Beethovena została zgłoszona do odbioru. Niebawem samorząd dokona modernizacji 0,5 km drogi dojazdowej do gruntów rolnych oraz wybuduje drogi serwisowej i chodnik wokół zbiornika retencyjnego.

Wakacje to czas remontów i modernizacji dróg lokalnych. Miasto Garwolin informuje, że zakończona została przebudowa ulic: Bocznej i Bekierskiej, zaś ulica Beethowena została zgłoszona do odbioru. Przy udziale środków z budżetu województwa mazowieckiego w wysokości 130 000 zł miasto Garwolin dokona modernizacji 510 mb drogi dojazdowej do gruntów rolnych położonych w rejonie ul. Gen. Maczka łączącej Zawady z Leszczynami.

W najbliższym czasie rozpoczną się także prace przy zbiorniku retencyjnym. Zakres inwestycji obejmuje: dokończenie chodnika wokół zbiornika, budowę dróg serwisowych i dojazdowych w tym dróg pożarowych. Miasto Garwolin otrzymało ponad 2 000 000 złotych wsparcia finansowego z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego na dokończenie inwestycji budowy zbiornika retencyjnego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Dojazd do zbiornika z wózkiem (, #IP b80236d905) Odpowiedz

Nie wiem po co i dla kogo ten chodnik dookoła zbiornika jeśli na dojściu do zbiornika postawione są szlabany, które uniemożliwiają tam cywilizowane dotarcie z wózkiem czy na rowerze. Zdecydujcie się czy ludzie mają tam dotrzeć czy nie. Jeśli nie to zamiast chodnika postawcie mur z drutem kolczastym. Jeśli mają dotrzeć to zabezpieczenia przed wjazdem samochodów zróbcie w taki sposób aby nie utrudniały ruchu pieszego i rowerowego.

Nabuty (, #IP 7c7b0e16fa) Odpowiedz

Popieram 100 %. Inwestycje w mieście robione bez ładu i sensu czy wogole jest To potrzebne. Nowe chodniki Przy zbiorniku. A w Centrum dziura na dziurze. A chodniki to masakra

Zastanawiające (, #IP 7c7b0e16fa) Odpowiedz

Czy łączenia chodników i Wjazdow na chodnik nie mogą być zrobione inaczej? Po co to koryto. Odczucie jest takie jak by wyjeżdżało się w dziurę. Tam powinny być kratki aby móc równo wyjeżdżać i wjeżdżać. To samo jak skręca się do Lidla. Masakra