Wiadomości z Garwolina

Wypadek na pasach w Garwolinie. 12-latek w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek na pasach w Garwolinie. 12-latek w szpitalu

Wczoraj około godziny 18.00 w Garwolinie na ul. Staszica 25-letni kierowca fiata potrącił na przejściu dla pieszych 12-letniego chłopca. Dziecko zostało przewiezione do szpitala dziecięcego.

- Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Garwolinie na ul. Staszica w dniu 18 lipca o godzinie 18.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni radomianin, kierujący samochodem marki Fiat, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego ze swojej prawej strony 12-letniego chłopca. Dziecko z urazem nogi zostało przetransportowane do szpitala dziecięcego. Trzeźwemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.