Wiadomości z Garwolina

Wypadek kierowcy mercedesa w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Wypadek kierowcy mercedesa w Sulbinach

Dziś około godziny 15.00 w Sulbinach, kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że do wypadku mogła się przyczynić nadmierna prędkość i niesprzyjające warunki na drodze.

Kierowca trafił do szpitala. Po godzinie 17.00 pojazd został usunięty z pobocza.


Więcej informacji od rzecznika prasowego KPP w Garwolinie niebawem.

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi Ciankowi z Sulbin.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 538187d8b4) Odpowiedz

NIech mi ktoś powie na czym polegały/jakie to niesprzyjające warunki były że doszło do tak znamiennego i dramatycznego wydarzenia? śnieg? lód? błoto pośniegowe? ogromna ulewa? czy może tylko ludzka głupota za kierownicą

Nicolka (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

te warunki to rejestracja

Nicolka (, #IP d7d1c741ed) Odpowiedz

mercedes już się robi, za pięć dni pójdzie na olx-ie jako nieśmigana nówka z klimą do nabicia bo jeden zaworek się popsuł.

Kargule (, #IP fb5263182d) Odpowiedz

A taki byl piekny, Amierikański. Tata kupi inny!!

Do gościa w tle w roboczych ogrodniczkach (, #IP 9f88f19f43) Odpowiedz

Tak jak Ci obiecałem, zdjęcia są na grajdole, załapałeś się i Ty na jedną fotkę, teraz będziesz sławny na cały powiat mordo :D heh