Wiadomości z Garwolina

Zmiana organizacji ruchu na ul. Jana Pawła II od 5 sierpnia

Dodano:
garwolin - Zmiana organizacji ruchu na ul. Jana Pawła II od 5 sierpnia

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniach 5 sierpnia 2019 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r. w ul. Jana Pawła II na całym odcinku tj. od ul. Kościuszki do ronda w ul. Sienkiewicza prowadzone będą prace inżynieryjne związane z wymianą wyeksploatowanego wodociągu wraz z przyłączami w pasie drogowym do granicy poszczególnych nieruchomości.


Wymiana wodociągu ma na celu poprawę jakości usług świadczonych przez Spółkę oraz  wyeliminowanie częstych awarii i wymianę nawierzchni ulicy w kolejnych latach.

W okresie tym obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu polegająca między innymi na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego wraz z zapewnieniem dojazdu do wszystkich posesji.

Jednocześnie w trakcie prowadzenia prac występować będą chwilowe wyłączenia wody wynikające z wykonania wodociągu tymczasowego oraz przełączeniami do nowego wodociągu.

Za wszystkie utrudnienia komunikacyjne dla mieszkańców Garwolina, a w szczególności ulicy Jana Pawła II PWiK przeprasza, deklarując zminimalizowanie czasu trwania przerw w dostawie wody.

Artykuł sponsorowany