Garwolin Sport

Grupy młodzieżowe Wilgi Garwolin przygotowują się do nowego sezony

Dodano:
garwolin - Grupy młodzieżowe Wilgi Garwolin przygotowują się do nowego sezony

Grupy młodzieżowe GKS Wilga Garwolin rozpoczęły przygotowania przed nowym sezonem od Obozu Piłkarskiego Mrągowo Aktiv 2019 z DO IT SPORT. W sumie na obóz pojechało 115 zawodników.

W obozie udział wzięły roczniki: 2002/03 i trener Konrad Piotrowski, 2004 i trener Piotr Talar, 2005/06 i trener Robert Kwiatkowski, 2007/08 dwie grupy i trenerzy Karol Zawadka oraz Sebastian Papiernik, 2009/10 i trener Robert Baczewski, 2011 i trener Kamil Zawadka. Kierownikiem obozu był Marcin Makaruk.

Wspaniały obiekt Hotelu Mrągowo Aktiv sprawił, że oprócz dwóch treningów dziennie, młodzi zawodnicy mieli do dyspozycji boiska do zabawy i gry przez cały dzień, boisko do siatkówki plażowej, pole do mini golfa, basen, siłownię, plażę z ratownikami. Wiele atrakcji, ale przede wszystkim dużo pracy, aby przygotować się jak najlepiej do nowego sezonu.

REKLAMA:


- Był pot, czasem łzy zmęczenia ale nikt nie narzekał i wkładał tyle sił ile potrafił, żeby wziąć dla siebie z obozu jak najwięcej. Zawodnicy rozegrali mnóstwo sparingów, które w znaczącej większości wygrywali i to wyraźnie, zdarzały się wyniki takie jak 16:4. Nie to było najważniejsze, na uwagę zasługuje fakt, że drużyny realizowały założenia trenerów i przenosiły wypracowane schematy z treningów na boisko w czasie meczu. Wróciliśmy zmęczeni ale bogatsi o doświadczenia i kawał dobrej roboty. Już z tęsknotą wspominamy Mrągowo – mówi Marcin Makaruk, kierownik obozu.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 14

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.