Wiadomości z Garwolina

Pielgrzymka z Garwolina na szklaku

Dodano:
garwolin - Pielgrzymka z Garwolina na szklaku

Garwolińskie siódemki już na szlaku 39. Pielgrzymki na Jasną Górę. Dziś pielgrzymi z Garwolina dotarli do Maciejowic a 14 sierpnia na Jasną Górę.

Dziś o godzinie 6.30 w garwolińskiej kolegiacie rozpoczęła się Msza Święta sprawowana przez księży przewodników i duchowych opiekunów, po której na trasę wyruszyli pielgrzymi 39. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę. Mieszkańcy Garwolina wędrują do Matki Bożej w dwóch grupach: 7a i 7b.

O godzinie 8.00 3 sierpnia 2019r. ze śpiewem wielbiącym Boga pielgrzymi odprowadzani przez bliskich, rozpoczęli pierwszy etap pielgrzymki.

REKLAMA:


Przed pielgrzymami z Garwolina ponad 300 kilometrów wędrówki. Dziś pątnicy dotrą do Maciejowic, jutro do Dęblina i tak dalej, aby 14 sierpnia podejść przed Cudowny Obraz Matki Bożej Częstochowskiej.

Niech Bóg wspiera pielgrzymów a Matka Najświętsza nich otacza ich swoją opieką.

źródło: własne/parafiagarwolin.pl
zdjęcia: parafiagarwolin.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.