Wiadomości z Garwolina

Modernizują ul. Generała Maczka

Dodano:
garwolin - Modernizują ul. Generała Maczka

Ulica Maczka w Garwolinie łącząca Zawady z Leszczynami przechodzi właśnie gruntowną modernizację.

Ulica Maczka łącząca Zawady z Leszczynami przechodzi właśnie gruntowną modernizację. Przy udziale środków z budżetu województwa mazowieckiego w wysokości 130 000,00 zł miasto Garwolin dokona modernizacji 510 mb poprawiając nawierzchnię drogi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

mieszkaniec (, #IP 4268d05324) Odpowiedz

A kiedy na ulicy Sobieskiego będzie wykonany chodnik i oświelenie uliczne? Jest to jedna z głównych ulic w mieście a brakuje podstawowej infrastruktury.

Brawo za super pomysł.. (, #IP 52adda2e0f) Odpowiedz

Jaki jest sens wylania części polnej drogi asfaltem? Wydaje mi się ze jeśli coś się robi to powinno się zrobić od początku do końca a nie zostawić 150m polnej drogi z dołami... Brawo za pomysłowość!!

gdzie tu sens i logika (, #IP 3c0d47b4a2) Odpowiedz

że taka polna droga na zadupiu ma być zmodernizowana? Nie lepiej zrobić porządne połączenie zawad z centrum w okolicach zarzecza? np. dociągnąć ul. Studzińskiego do ul. spacerowej? Albo poprawić przejazd z Narutowicza na Lucin?

Sens i Logika nie wszystkim w głowie styka (, #IP 39d392fda6) Odpowiedz

Nie lepiej. Ponieważ ulica Maczka ma rozładować poranny korek od ulicy Spacerowej i Stawki a następnie w centrum dojeżdżające pojazdy rozbić w rozjazd ulicą Maczka a następnie Studzińskiego w lewo i w prawo Garwolina. Skraca dojazd w kierunku Szpitala Sadu oraz Zawad. Po drugie FOGR to fundusze na właśnie takie drogi i nie mogą być przeznaczone na inne drogi w Mieście. Takie są reguły środków pozyskiwanych z zewnątrz. Jak się daje, tak się kraje...