Wiadomości z Garwolina

SUV dla Starostwa Powiatowego. Na auto zapisano 180 tys. zł

Dodano:
garwolin - SUV dla Starostwa Powiatowego. Na auto zapisano 180 tys. zł

Starostwo Powiatowe w Garwolinie ogłosiło przetarg na samochód dla Starostwa. Pojazd ma być SUV-em z napędem na 4 koła i silnikiem o mocy 180KM. Na pojazd w budżecie starostwa zapisano 180 tys. zł.

Samochód dla Starostwa może być wyprodukowany w 2018/2019r., maksymalny przebieg 5000 kilometrów. Pojemność silnika musi być nie mniejsza niż 1950 cm3, moc silnika nie mniejsza niż 180 KM, skrzynia biegów: automatyczna. Auto musi posiadać napęd na 4 koła, system stabilizacji toru jazdy, nawigację i obręcz kół nie mniejszą niż 18”. Pakiet przeglądów serwisowych na minimum 3 lata musi być w cenie pojazdu.

Najważniejszym kryterium przy ocenie ofert będzie cena (60 pkt.), dalej: okres gwarancji i pakiet przeglądów serwisowych (po 20 pkt).

Oferent, który wygra przetarg będzie miał dwa tygodnie na realizację zamówienia, od daty podpisania umowy

Oferty można składać do 9 sierpnia do godziny 10.30. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 11.00.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

ROZCZAROWANIE (, #IP ab5efdbb70) Odpowiedz

a ja jestem rozczarowany. Sądziłem,ze zamówią coś na miarę swoich potrzeb. Spodziewałem się przetargu przymajmniej na samochód z naczepą,gdzie urządzona byłaby garderoba.Gdy ma się obowiązek być na wszystkich studniówkach w okolicy,na spotkaniach opłatkowych,na konkursach sikawek,pokazach piękności chomików i opierzenia kanarków oraz wielu innych bardzo waznych dla 100 tys mieszkańców powiatu uroczystościach,trzeba jakoś wyglądać.No i mieć gdzie trzymać przebierunek,będąc cały czas mobilnym. Panowie radni powiatowi - może zwiększmy budżet na zakup porządnego ciągnika z dobrze wyposazona naczepą ?

(, #IP f5b4f47b32) Odpowiedz

HAHAHA.. min. 180KM.. obręcze min. 18. Może jeszcze czerwona skóra? Ludzie kochani, wy jesteście tylko pracownikami starostwa, a nie jakiejś firmy reklamowej etc.

Jakie jest uzasadnienie tak drogiego pojazdu ? (, #IP 78311a7eb1) Odpowiedz

Zamawiający dopuszcza nawet używane auto, co jest dziwne. Ma to być pojazd użytkowy dla sluzb? Jeżeli tak jakich? Czy reprezentacyjny dla Starosty lub raczej Vice Starosty ?

ehh (, #IP fce6bde446) Odpowiedz

Tyle pieniędzy na suva? Za tyle mógłbym kupić sobie trzy xlv :D Ale co tam, niech się wożą...

zabawa za pieniadze podatnika :-D (, #IP 01fda5d25e) Odpowiedz

rozpasanie siega zenitu duma kroczy zaraz przed upadkiem ;-) zachcialo sie łopom luxusow za nasze pieniadze a sami w domu prytaja 10letnimimi vw czy ałdy

(, #IP fe07eac037) Odpowiedz

TO JEST WŁAŚNIE PIS PO CICHU LIKWIDUJĄ PKS A SUV ZA 180.000 MUSI BYĆ BY JAŚNIE PAŃSTWO MIELI W CZYM TYŁKI WOZIĆ.

Hmmm, (, #IP a95d86dca0) Odpowiedz

A gdzie urzędnik że Starostwa będzie musiał pojechać suvem na 4 koła napęd z mocą 180 koni i automatyczna skrzynia biegów??? Nigdy nie pracowałem w takim urzędzie, gdzie jeżdżą urzędnicy.. proszę mnie oświecić... Pozdrawiam...

hehehehehe (, #IP 53e1496661) Odpowiedz

szlachta sie bawi a pani wicestarosta nie ma czym jezdzic a jeszcze nie dawno brakowało tyle pieniedzy w budżecie, wiem wiem jest niezbedny żeby lepiej funkcjonować . ŻAŁOSNE