Ciekawe tematy z Garwolina

Pamiętnik Pielgrzyma. Dzień pierwszy: Garwolin-Maciejowice

Dodano:
garwolin - Pamiętnik Pielgrzyma. Dzień pierwszy: Garwolin-Maciejowice

Po roku przerwy wraca „Pamiętnik Pielgrzyma”, czyli codzienna relacja z trasy Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę. Od kilku lat w rożnej formule informowaliśmy Państwa o tym co dzieje się na pątniczym szlaku pielgrzymów z naszego powiatu. W tym roku chcemy to kontynuować i przekazywać na łamach naszego portalu relacje z trasy pielgrzymki.

Nasz korespondent do Częstochowy wędruje w garwolińskiej siódemce „a”, lecz zdjęcia i pozdrowienia będziemy starali się zbierać także w grupie 7b z Garwolina oraz żelechowskiej 9a, łaskarzewskiej 9b, 7c z Wilgi czy 9c z Gończyc.

Dzień pierwszy: Garwolin-Maciejowice
3 sierpnia pielgrzymka oficjalnie wyruszyła na trasę. O godzinie 6.30 w kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie została odprawiona Msza Święta, po której rozpoczęliśmy swoją wędrówkę na Jasną Górę. Pokonaliśmy stosunkowo krótki etap z Garwolina do Maciejowic. 27 kilometrów za nami, są już pierwsze bąble, odciski czy otarcia ale nie poddajemy się! Przed nami blisko 300 kilometrów w niesamowicie radosnej i rodzinnej atmosferze! Wszystkich, pozostających w domach pozdrawiamy, zapewniamy o modlitwie a także prosimy o modlitwę za nas.

Jakub Nowak

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 125

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.