Wiadomości z Garwolina

Zderzenie samochodu osobowego i motocykla

Dodano:
garwolin - Zderzenie samochodu osobowego i motocykla

Dziś około godziny 12.00 na ulicy Mazowieckiej w Garwolinie doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Motocyklista trafił do szpitala.


Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikom. Więcej informacji niebawem.

- Wczoraj przed godziną 13.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu busa z motocyklem na ulicy Mazowieckiej w Garwolinie. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 26-letni mężczyzna kierujący samochodem typu bus marki Renault, wyjeżdżając z terenu posesji na ulicę Mazowiecką prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z motocyklem Yamaha, którym kierował 17-latek. Motocyklista został przewieziony do szpitala w Garwolinie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi- informuje Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wypadek info (, #IP c088c9b1e7) Odpowiedz

Rannego motocyklistę albo też jego rodzinę proszę o kontakt w sprawie wypadku na mail: zielinska.marta147@gmail.com