Wiadomości z Garwolina

Trzymali doniczkę z marihuaną na balkonie. Zostali aresztowani

Dodano:
garwolin - Trzymali doniczkę z marihuaną na balkonie. Zostali aresztowani

5 sierpnia policjanci z KPP w Garwolinie ujawnili na balkonie w mieszkaniu wynajmowanym przez 23 i 33- latka doniczkę z marihuaną. Przy okazji wyszło coś jeszcze.

- O godz. 20:11 w Garwolinie policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Garwolinie, wykonując czynności związane z zatrzymaniem osób podejrzewanych o popełnienie przestępstwa, w mieszkaniu wynajmowanym przez 33-latka i i 23-latka na balkonie ujawnili doniczkę z rośliną prawdopodobnie marihuany. Ponadto 33-latek posiadał przy sobie woreczek z zawartością białego proszku – prawdopodobnie amfetaminą. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie – informuje Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Tylko (, #IP f1bd6c1c30) Odpowiedz

Tylko tyle znalezli? Buli w kg posiada owe srodki.