Wiadomości z Garwolina

Uderzył w ogrodzenie i uciekł. Był pod wpływem...

Dodano:
garwolin - Uderzył w ogrodzenie i uciekł. Był pod wpływem...

10 sierpnia w Żelechowie 21-latek kierujący volkswagenem uderzy w ogrodzenie posesji i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazało się, że był pod wpływem....

- O godz. 1:12 w Żelechowie na ul. Długiej policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca naszego powiatu, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował pojazdem VW Passat. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków jazdy w wyniku czego wjechał w ogrodzenie jednej z posesji, po czym odjechał. Policjanci ustalili i zatrzymali 21-letniego sprawcę. Badanie stanu trzeźwości w pierwszym pomiarze wykazało 0,91 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, zaś w drugim – 0,94 mg/l. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z PP w Żelechowie – informuje Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

zdjęcie z archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.