Wiadomości z Garwolina

3 osoby w tym dwoje dzieci w szpitalu w wyniku wypadku w Sobolewie

Dodano:
garwolin - 3 osoby w tym dwoje dzieci w szpitalu w wyniku wypadku w Sobolewie

11 sierpnia w Sobolewie 58-latek kierujący oplem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 3 osoby, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala.

- O godz. 6:28 w Sobolewie na  ul. Kownackiej 58-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierując samochodem Opel Zafira prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący oraz pasażerowie – 39 letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 13 i 9 lat z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z Sobolewa – informuje Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.