Wiadomości z Garwolina

Pamiętnik Pielgrzyma. Dzień jedenasty: Przyrów-Mirów

Dodano:
garwolin - Pamiętnik Pielgrzyma. Dzień jedenasty: Przyrów-Mirów

Dzień jedenasty 39. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymi przeszli odcinek od Przyrowa do Mirowa.

Dziś zakończyliśmy „zwyczajne” pielgrzymowanie, jutro pokonamy ostatnie 8 kilometrów do klasztoru jasnogórskiego. Za nami ostatni dzień pełnego wędrowania. Po pobudce, spakowaliśmy namioty i jeszcze przed wschodem słońca wyruszyliśmy na pątniczy szlak. Pierwszy etap pokonywaliśmy niestety w deszczu, ale pozostałe już w słońcu. Księża przewodnicy w swoich grupach podsumowywali wędrowanie. Podczas trasy przeprowadzone zostały rachunki sumienia, rozmyślania podsumowujące a chętni pątnicy dzielili się swoimi świadectwami. Ostatni postój miał miejsce w „Lasku Pojednania”, gdzie pielgrzymi wzajemnie przeznaczali sobie złości czy smutki oraz dziękowali za wspólną wędrówkę. Jutro pobudka o godzinie 3.30 i wymarsz w stronę Jasnej Góry.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 62

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

czytelnik (, #IP 13e7197f6a) Odpowiedz

ten na 6 ym zdjeciu to albo z kulami bo upada ,albo z flagami i z bagazami w obu rekach.gosc umi grać .ogarnij się człowieku.