Wiadomości z Garwolina

Nauczyciele z awansami. Dyrektorzy powołani na 5-letnie kadencje

Dodano:
garwolin - Nauczyciele z awansami. Dyrektorzy powołani na 5-letnie kadencje

Dziś w Starostwie Powiatowym w Garwolinie odbyła się uroczystość wręczenia nauczycielom awansów na stopień nauczyciela mianowanego. Po wręczeniu awansów nastąpiło wręczenie dyrektorom szkół powiatowych dokumentów potwierdzających powierzenie im przez Zarząd Powiatu stanowisk dyrektorskich.

- Witam nauczycieli mianowanych, którzy odbierają dzisiaj efekty swojej 3-letniej pracy. Nie tylko dydaktycznej, ale również papierologicznej, która pewnie jest najtrudniejsza ze wszystkiego, najmniej efektowna i najmniej lubiana przez was, ale przebrnęliście przez to tego bardzo serdecznie wam gratuluję – mówią wicestarosta Iwona Kurowska otwierając uroczystość.

- Dziękuję za to, ze jesteście w tym zawodzie, że macie ambicje, że jesteście wytrwali i dajecie przykład młodszym nauczycielom, a także swoim uczniom jak należy pracować, jak należy się rozwijać. Życzę wam, żeby ten rozpoczynający się właśnie nowy rok szkolny był dla was rokiem spokojnym, dobrej pracy, żebyście zawsze pamiętali, że wasi uczniowie na was patrzą, że każde nieopatrznie rzucone słowo może stać się wskazówką, jakimś momentem zwrotnym w ich życiu… - dodała włodarz.

Awanse na stopień nauczyciela mianowanego otrzymali dziś: Emilia Kinga Piętka (LO Garwolin), Karolina Radzik (LO Garwolin), Karolina Zduńczyk (ZSP Sobolew), Łukasz Marek Korycki (ZS nr 2 w Garwolinie), Dorota Anna Mucha (ZS nr 2 w Garwolinie), Izabela Frąckiewicz (SOSW w Przyłęku) Marta Mucha (SOSW Przyłęk),

REKLAMA:


Patrycja Kinga Malitka (SOSW Przyłęk) i ks. Piotr Paweł Mazurek (LO Garwolin) nie byli dziś obecni podczas odbierania awansów.

Po wręczeniu awansów nastąpiło wręczenie dyrektorom, dokumentów potwierdzających powierzenie im przez Zarząd Powiatu stanowisk dyrektorskich.
- Dyrektorom nowym i nowym-starym życzę przede wszystkim tego, by ten rok był rokiem spokojnym, żebyście państwo mogli liczyć i na swoich nauczycieli i na swój organ prowadzący, który dzisiaj mam zaszczyt reprezentować… Dziękuję za pracę podczas wakacji, za pracę przy rekrutacji, która była wielkim wyzwaniem – mówiła Iwona Kurowska.

Nowym dyrektorem LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie do roku 2024 będzie Sylwia Tomaszek. Nowym dyrektorem ZSP im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie został Jacek Mucha. Kolejną kadencję dyrektorem ZSP im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie będzie Leszek Urawski. Pracę na stanowisku dyrektora SOSW w Przyłęku będzie kontynuował Waldemar Kuszmierek.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 22

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

mieszkaniec (, #IP e3c1f1ca8f) Odpowiedz

Przepraszam a dlaczego Starostwa nie reprezentuje Kierownik Os wiaty.

Wątpliwość (, #IP f641666233) Odpowiedz

Czy Pani Sylwia Tomaszek nie została dyrektorka z uwagi na wysokie stanowisko swojego męża? Odkąd za niego wyszła błyskawicznie została wicedyrektorem i jej kariera nabrała tempa.

awans zawodowy (, #IP 2d0a990993) Odpowiedz

Ksiądz awans zawodowy jako nauczyciel?Absurd!!!

pytanie (, #IP fa2baec1c3) Odpowiedz

tak zapytam a kiedy nastąpi wręczenie awansu na stpień genaralski naszej szeregowej Local Celebryty Ivone bo to że generałem będzie to pewne, pytanie tylko kiedy to nastąpi hahahahahahahahahaahah